pesa

PESA zaprasza na bydgoskie Targi Pracy

Jak co roku bydgoska PESA będzie w najbliższą środę (godz. 10 – 14) uczestniczyła w organizowanych w głównym fordońskim gmachu UTP Targach Pracy. Można się spodziewać sporego zainteresowania absolwentów i studentów stoiskiem 24-25, bo lider wśród polskich producentów pojazdów szynowych ma bogatą ofertę zarówno staży, jak i zatrudnienia.

Studenci spotkają się z propozycjami staży (od 1 do 3 miesięcy) przede wszystkim w Dziale Badań i Rozwoju (biurze konstrukcyjnym) PESA, ale też w logistyce i zarządzaniu jakością. Na młodych, już dyplomowanych inżynierów czekają oferty pracy w procesie zarządzania produkcją, w biurze konstrukcyjnym (tu głównie mechanicy i elektrycy) oraz – jeśli posługują się językami obcymi – planowaniu i negocjowaniu zakupów.

Warto dodać, że niezależnie od środowych targów (choć na nich też) PESA poszukuje fachowców także w innych specjalnościach: biegle komunikujących się po angielsku logistyków, planistów serwisu i inżynierów jakości znających język (także techniczny) niemiecki, jak również kandydatów do pracy w marketingu; w tym nawet na stanowiska menedżerskie. Trwa także rekrutacja na stanowiska produkcyjne, wśród których mile widziani są kandydaci na operatorów obrabiarek numerycznie sterowanych i laserów, ślusarzy, spawaczy i lakierników, a także pracowników serwisu. Ale tu uwaga! Szansę na miejsce w „drużynie” serwisantów PESA zwiększa znajomość niemieckiego lub włoskiego.

Do zobaczenia w środę 20 kwietnia od 10 w gmachu UTP w Fordonie!